IMG_0678

AKCESORIA

Maszyny do termodruku

Oprócz folii termotransferowych, papierów dekoracyjnych, folii do termodruku, folii do dekoracji tworzyw sztucznych, folii do dekoracji listew obrazowych oraz papierów syntetycznych, zajmujemy się również sprzedażą maszyn do złoceń bez użycia matryc.

 

Wycinanie ploterowe i laserowe

Dysponujemy własnym ploterem i laserem, które służą nam do własnoręcznego sprawdzania jakości oferowanych przez nas folii. Dzięki temu sprzedajemy tylko przetestowane folie najwyższej jakości.

IMG_0686
IMG_0687

Projektowanie i wycinanie logotypów

W wyjątkowych sytuacjach jesteśmy w stanie zaprojektować dla Państwa oraz wyciąć na wybranej przez Państwo folii dowolny wzór do nadruku na tekstylia. 

Klej do wycinania ploterem i FINO FILM

Nasza oferta obejmuje również kleje do sitodruku, klej na folii do dekoracji tkanin (FLHP 900) w rolkach o szerokości 50 cm oraz kleje FINO FILM z naniesionym wzorem w rolkach o szerokości 150 cm.

Kleje FINO FILM dostępne są w ponad pięciuset różnych wzorach. Służą do dekoracji dzianin i tkanin. Nakładane prasą termotransferową lub kalandrem. W połączeniu z folią do złoceń uzyskujemy efekt końcowy. Dzięki zastosowaniu kombinacji dziesiątek rodzajów klejów oraz setek rodzajów folii możliwe jest uzyskanie tysięcy wzorów.

kleje_do_wycinania_ploterem